וורדפרס בהתאמה אישית

וורדפרס בהתאמה אישית

מה זה תוסף?

תוסף הינו פיסת קוד קטנה או גדולה שמספקת פונקציה כלשהיא. את התוסף ניתן להוסיף לכל אתר וורדפרס כמו אפליקציות שמוסיפים לטלפונים ניידים. ישנו מגוון רחב ביותר של תוספים החל מתוספים קטנים שעוזרים בניהול השוטף של האתר, דוגמת ה GB Search and Replace, תוספים מורכבים יותר כמו גלריות ומצגות דוגמת ה GB Gallery Slideshow ואפילו תוספים גדולים ומורכבים ביותר כמו ה Woo Commerce שמהווה חנות אינטרנטית בפני עצמו.

plugin

איזה תוסף להתקין?

מאחורי שאלה זו מסתתרת תורה שלמה שעליה יש דעות חלוקות לכאן ולכאן. בעיקרון יש להגדיר ולהבין היטב את הפונקציה הנדרשת. לאחר מכן לחפש מענה בין כ 29 אלף התוספים הקיימים. חשוב להדגיש שהתוסף הנבחר צריך להיות מותאם לגרסה אחרונה של וורדפרס, עליו להיות מעודכן באופן שוטף ולא לשכוח לוודא תמיכה רציפה של המפתחים. סוגיה נוספת הינה, כמה תוספים להתקין באתר? התשובה לכך תלויה בסוג האתר והפונקציונאליות אותה הוא אמור לספק. באופן כללי ההמלצה הינה לא להעמיס על מערכת ההפעלה ביותר מידי תוספים. מומלץ מאוד לעשות אפיון אתר שיעזור לכם להבין מה בדיוק אתם רוצים לקבל מהאתר. לפי זה תבינו אילו מהתוספים הכרחיים עבורכם ואילו פחות.

custom_made

התאמה אישית

זה לא משנה אם יש לכם אתר וורדפרס בסיסי וחסרות לכם פונקציות, או שאתם בונים אתר חדש ורוצים להתאים אותו באופן מיטבי לצרכים של העסק שלכם. בניית תוספים היא הפתרון בשבילכם! כיום ישנם כ 29 אלף תוספים לוורדפרס וכל יום נוספים תוספים חדשים. התאמת תוספים נעשית על בסיס תוספים קיימים והתאמתם לפונקציה הנדרשת או בניית תוספים חדשים כמענה לכל צורך ספציפי. תוספים שיבנו במיוחד עבורכם, "יתפרו" את האתר בדיוק לצרכים והפונקציות שהעסק שלכם צריך.

היזהרו מחיקוייםbeware

הוספת תוספים קיימים או בניית תוספים חדשים והוספתם לאתר, זה לא עניין של מה בכך, עבודה זו צריכה להיעשות במשנה זהירות, על ידי איש מקצוע מיומן בוורדפרס בכלל ויצירת תוספים בפרט. בגלל מדיניות ה "קוד הפתוח" יש הרבה תוספים שנעשים על ידי אנשים לא מקצועיים, ללא תמיכה טכנית וללא עדכונים ושדרוגים שוטפים. תוספים כאלה עלולים להשפיע לרעה על תפקוד האתר, להתנגש עם תוספים אחרים או תבניות ולגרום להם לפעול באופן לקוי. תוספים פגומים יכולים להשאיר עקבות של קוד באתר אפילו אחרי מחיקתם ואלה יכולים באופן קבוע לפגוע בתקינות האתר. היזהרו מתוספים פגומים ומבוני תוספים לא מקצועיים. לקבלת מוצר טוב, איכותי, מתפקד ויציב, פנו רק לאנשי מקצוע מיומנים עם ניסיון מוכח שיתנו לכם אחריות ותמיכה. לבירורים נוספים ופרטים על אתר וורדפרס עם תוספים, צרו איתנו קשר עוד היום ותיהנו ממבצע חם במיוחד!

 תוספים לדוגמה ניתן למצוא באתר התוספים שלנו: gb-plugins.com

עבודות אחרונות

עבודות אחרונות

לפניכם עבודות נבחרות מתוך תיק העבודות שלנו, לנוחיותכם סיפקנו תיאור קצר של הפרויקט והפיצ'רים המרכזיים של האתר. לחצו ...

יצירת קשר

יצירת קשר

...אנחנו חברת GB Web, מתמחים ביצירת אתרי וורדפרס ותוספי וורדפרס מותאמים אישית ובנויים בדיוק על פי דרישות הלקוח.

One stop shop

One stop shop

בבואכם לבנות אתר בוורדפרס ישנם מספר פעולות והחלטות שיש לעשות. תנו לנו לעזור ולהיות שם בשבילכם בכל צעד עם ייעוץ ...